Operační zákroky
        Artroskopie
        Syndrom KT
        TEP kyčle
        TEP koleno

        Telefon / Fax:
               +420 573 345 959

        ICQ:
               395-994-217

        E-mail:
               post@ortopedie-skrabal.cz
Od února 2005 jsme schopni provádět většinu ortopedických operačních výkonů ve vlastním operačním traktu se stacionářem,
který najdete v nových moderních prostorách na ul. Moravská č. 51 (Polimed centrum) v Kroměříži.

Sálek i stacionář jsou vybaveny špičkovou technikou, artroskopické operační výkony provádíme s artroskopickou technikou Dyonics fy Smith+Nephew.

Zde jsme schopni provádět zákroky na pohybovém aparátu v lokální i celkové anestezii, a pokud je třeba, pak i s následným několikahodinovým pobytem na lůžku ve stacionáři u výkonů běžně prováděných za hospitalizace v nemocnici. Spektrum výkonů zde prováděných zahrnuje drobné zákroky v lokální anestezii, složitější zákroky v anestezii celkové (korekce statických deformit nohou, operace tenisových loktů, syndromu karpálního tunelu atd.) a jako jedno z mála pracovišť v regionu střední Moravy jsme schopni ambulantní formou provádět i artroskopické výkony s pomocí nejmodernějšího technického vybavení. K disposici je Vám zkušený tým lékařů a sester. Podrobnější informace o možném provedení Vašeho operačního zákroku v našem pracovišti Vám rádi sdělíme.

Pracoviště se nachází v kompletně zrekonstruovaných prostorách na Moravské ul. č.51 v Kroměříži.

   
   


Celkovou anestezii zajišťuje MUDr. Dagmar Rumpová, specialista v oboru anestezie,
resuscitace a léčbě bolesti.

Pooperační dohled je zajištěn na třech pooperačních lůžcích formou stacionáře. Po odchodu domů po vlastním zákroku jsme Vám nepřetržitě k disposici na mobilním telefonu a jsme schopni ihned řešit eventuální komplikace nebo pooperační bolest

Větší operační zákroky s nutností hospitaliace jsou prováděny na ortopedickém oddělení Nemocnice v Kroměříži, na základě velmi dobré spolupráce a poskytnutí operačního prostoru. Je zde prováděno široké spektrum výkonů včetně vrcholu ortopedické operativy - endoprotetice kyčelních, kolenních i hlezenných kloubů. Operační zákroky jsou prováděny na moderně vybavených operačních sálech, podrobnější informace k jednotlivým skupinám operačních výkonů najdete v odkazech vlevo na této stránce. Pokud zde nenaleznete informace které Vás zajímají, pak Vám je rádi zodpovíme individuálně.
Copyright © 2008, All Rights Reserved                  vytvořil j.srnensky@email.cz