Operační zákroky - MUDr. Arnošt Škrabal

[Pouze v ordinačních hodinách] 771 175 290

Operační zákroky

Od února 2005 jsme schopni provádět většinu ortopedických operačních výkonů ve vlastním operačním traktu se stacionářem,
který najdete v nových moderních prostorách na ul. Moravská č. 51 (Polimed centrum) v Kroměříži.

Sálek i stacionář jsou vybaveny špičkovou technikou, artroskopické operační výkony provádíme s artroskopickou technikou Dyonics fy Smith+Nephew.

Zde jsme schopni provádět zákroky na pohybovém aparátu v lokální i celkové anestezii, a pokud je třeba, pak i s následným několikahodinovým pobytem na lůžku ve stacionáři u výkonů běžně prováděných za hospitalizace v nemocnici. Spektrum výkonů zde prováděných zahrnuje drobné zákroky v lokální anestezii, složitější zákroky v anestezii celkové (korekce statických deformit nohou, operace tenisových loktů, syndromu karpálního tunelu atd.) a jako jedno z mála pracovišť v regionu střední Moravy jsme schopni ambulantní formou provádět i artroskopické výkony s pomocí nejmodernějšího technického vybavení. K disposici je Vám zkušený tým lékařů a sester. Podrobnější informace o možném provedení Vašeho operačního zákroku v našem pracovišti Vám rádi sdělíme.

Pracoviště se nachází v kompletně zrekonstruovaných prostorách na Moravské ul. č.51 v Kroměříži.

Celkovou anestezii zajišťuje MUDr. Dagmar Rumpová, specialista v oboru anestezie,
resuscitace a léčbě bolesti.

Pooperační dohled je zajištěn na třech pooperačních lůžcích formou stacionáře. Po odchodu domů po vlastním zákroku jsme Vám nepřetržitě k disposici na mobilním telefonu a jsme schopni ihned řešit eventuální komplikace nebo pooperační bolest

Větší operační zákroky s nutností hospitaliace jsou prováděny na ortopedickém oddělení Nemocnice v Kroměříži, na základě velmi dobré spolupráce a poskytnutí operačního prostoru. Je zde prováděno široké spektrum výkonů včetně vrcholu ortopedické operativy - endoprotetice kyčelních, kolenních i hlezenných kloubů. Operační zákroky jsou prováděny na moderně vybavených operačních sálech, podrobnější informace k jednotlivým skupinám operačních výkonů najdete v odkazech vlevo na této stránce. Pokud zde nenaleznete informace které Vás zajímají, pak Vám je rádi zodpovíme individuálně.


kompletní nabídka poskytovaných služeb ceník poskytovaných služeb

Další nabízené služby

Traumatologie
Sonografie
Operační zákroky
Ortopedie